Fialová never more

6_trio2

Fialová never more

Rozlučky se svobodou mě baví. Pět slov, které zcela vystihují, proč jsem se rozhodla pořádat je nejen pro kamarádky. Ta atmosféra nadšení, pocit lehkého šílenství, snaha pařit do posledního dechu a vypít všechno, co teče. Hecování, vyvádění, přehánění… No však víte, o čem píšu.

Rozlučky se dají udělat na tisíc způsobů, ale tři věci mají společné, cílem jejich organizátorů je, aby se všichni na sto procent bavili, budoucího ženicha nebo nevěstu čekalo nějaké překvápko a na akci se nedalo zapomenout. Moje rozlučka byla přesně taková a mnohem víc!

Ráno jsem začala vydatnou snídaní a i na oběd jsem se nešetřila, nejsem totiž žádná amatérka a vím, jak je důležité mít „dobrý základ“. Peripetie s výběrem oblečení radši rovnou přeskočím a přeneseme se na náměstí, kde jsem podle instrukcí stála v očekávání čehokoli. Potkala se tam se mnou má báječná svědkyně a hlavní organizátorka v jedné osobě a jako první prima překvapení kamarádka z dětství. Holky byly tajemné jako hrad v Karpatech a dovedly mě do útrob starého činžáku. Nakonec se ukázalo, že jako první výzva nás společně čeká úniková hra. Pěkně jsme se u toho zapotily (a to doslova), ale parádně jsme si to užily a hlavně jsme nakonec všechno úspěšně vyřešily (šikovný holky).

Když jsme společně dorazily na místo párty, málem mi vypadly oči z důlků, sešla se tam celá banda mých kamarádek, a navíc byly všechny sladěné ve fialových tričkách s nápisem Fialová never more (boží fórek pro slečnu Fialovou). Připravily si pro mě několik super dárečků včetně promítání videa, které připravily a natočily speciálně pro mě. Jeho obsah vám samozřejmě nemůžu prozradit, protože, co bylo na rozlučce, zůstane na rozlučce, ale teda byla to pecka. Já holky pro změnu nechala soutěžit ve skupinkách, během náročných kvízových otázek se mělo ukázat, kdo mě zná lépe. Samozřejmě nechybělo šampáňo, panáky ani občerstvení. Smály jsme se, tančily a povídaly… Bylo to perfektní po všech stránkách. Mise splněna! Tak kdo dál?

 

1_snidane

2_sraz

3_unikovka

9_hromadna

Kde nic, tu nic. Napište komentář jako první!

Napsat komentář