IMG_7894

Jak to vidí Bridezilla

 

Nebudu vám lhát, budu se za pár měsíců vdávat. Nikdy jsem si nemyslela, že mne svatební šílenství pohltí, nikdy jsem si nemyslela, že budu jednou z těch, které všechno začnou řešit rok dopředu. Že mne bude zajímat, jak barevně ladí místo svatby s designem svatby (a ano, řeším i takovou věc, jako je design svatby!), a že budu marně v galanterii hledat olivově hnědou barvu, protože ji nutně potřebuju na oznámení.

 Mé kamarádky označují tento stav zastření mysli budoucí nevěsty jednoduchým a výstižným pojmenováním „bridezilla“. Pozitivní na celé situaci je, že si to uvědomuju. Můj budoucí muž si naštěstí zachovává klid, moc nereflektuje, s čím vším ho obtěžuju, jen občas poznamená, abych nezapomněla, že si beru jeho, nikoliv makronky v barvě mint a oranžovou květinovou výzdobu.

 Milé nevěsty, je to složité. Pokud jste jen trošku kreativní osoby, budete toužit, aby to všechno klaplo, aby to bylo dokonalé a všichni byli ohromeni tím, jak se vám to povedlo. Ze svatby se stane váš projekt s velkým P. Budete mít pocit, že můžete ovlivnit úplně všechno, včetně toho, jestli bude vaše svatba váš nejkrásnější den v životě. Pamatujte ale, jak to tak obvykle dopadá, když od některých dní v roce nebo v životě očekáváme nadprůměrné pocity (Vánoce, Silvestr, první sex nebo první pusa).

Ušily jsme si na sebe bič, milé dámy. Příprava svatby je jen a jen naše starost, která kromě toho, že stojí neuvěřitelné peníze (mohly byste za ně odjet někam hodně daleko na hodně dlouho), je taky velmi stresující.

Mám pro vás doporučení: připravujte, tvořte, vymýšlejte a chystejte, ale jen v takové míře, dokud vás to opravdu z celého srdce baví. A až to všechno připravíte, nic neočekávejte. Chytněte svého budoucího muže za ruku a buďte šťastné, že si vás vybral.

 

Kde nic, tu nic. Napište komentář jako první!

Napsat komentář