O nás

Nela&Marta

 

Jedna druhou  známe přes deset let. Seznámily jsme se jednoho dne na univerzitní párty. Od té doby si několikrát týdně telefonujeme, denně si píšeme, jezdíme spolu na dovolené, popíjíme spolu, střízlivíme spolu a hlavně se skvěle doplňujeme. Spojuje nás moravská krev, spousta přátel a hlavně chuť dělat lidem radost.

Protože na všechno čtyři ruce a dvě hlavy nestačí, poslední rok nám při organizaci pomáhá Eva, která přinesla do Pusu na to nový svěží vítr i nápady. A taky báječné dekorace z šumavských lesů, odkud sama pochází.

Marta
produkční prvek

Marta je rozená organizátorka, která si umí sjednat pořádek po dobrém (mile vás poprosí), i po zlém (uargumentuje vás k smrti). Pro pořadatelku eventů disponuje zcela zásadní dovedností - s každým se umí domluvit a když je potřeba, mluví děsně nahlas! Studuje doktorát na Univerzitě Karlově a pomáhá v rodinné firmě s PR a marketingem.

organizace0%
komunikativnost0%
řešení0%
Nela
Kreativní prvek

Nela si o sobě myslí, že je tichý kreativec, ale kdo ji zná, moc dobře ví, že tichá rozhodně není. Pořád něco tvoří, vymýšlí a nejradši ze všeho píše. Už přes deset let se živí jako novinářka, a ještě pořád ji to nepřestalo bavit. Ráda maluje, fotí, vaří, balí dárky, vyrábí a plánuje. Když narazí na problém, řeší ho tak dlouho, dokud tomu nepřijde na kloub.

kreativita0%
originalita0%
zarputilost0%
Eva
Organizační prvek

Eva nejprve po studiu práv pronikla do tajů advokacie, aby záhy zjistila, že občas utéct ke kreativní práci svatebního koordinátora není vůbec špatné. Umí skvěle organizovat, má neotřelé nápady a věci dotahuje do konce. Když je třeba, snese kreativní duše zakladatelek zpátky na zem. Patří mezi nejvytrvalejší tvůrkyně pompomů ve střední Evropě.

vytrvalost0%
organizace0%
pracovitost0%